Hakkımızda


Biz Kimiz

1960 yılında Afyon Sandıklı'da kurularak hurdacılık ve civatacılık sektöründe faaliyetine başlamıştır. Kısa zamanda çok hızlı bir gelişme kaydederek, kendi üretimini de bünyesinde gerçekleştirerek "tarım makineleri" sektöründe geniş bir ürün yelpazesine sahip olmuştur.

"Sondaj Derin Kuyu" ve "Patpat" olarak adlandırılan dingilli su motoruyla çalışan taşıtların üretimini yapan ilk firma olmasının yanı sıra, üretici sıfatıyla geçmişten günümüze yenilikçi çalışmalarıyla ürün ve hizmet kalitesini arttırmış bir firmadır.

Yine ilk defa 1994 yılında "Taş Toplama Makinesi"nin Pankobirlik aracılığıyla ithalatını yapmış olan ilk firmadır.Yine 1979 yılından itibaren de sap toplar saman makinesi, 1985'ten itibaren pnömatik saman aspiratörü imalatını gerçekleştiren ilk firmadır.

Hedefimiz

Firmamızın hedefi, 1960 yılında küçük bir imalathanede başladığı üretimini mevcut fabrikasından daha büyük ölçekli bir üretim kapasitesine sahip yeni tesislerde devam ettirerek ülke ekonomisine kazanç sağlamaktır.

İleri Teknoloji

Firma, gelişen teknoloji ve piyasanın talepleri doğrultusunda 2001 yılında "Balya Makinesi" üretmeye başlamıştır. Zaman içerisinde üründe yapılan geliştirmelerle performansı yüksek, maliyeti düşük üretime sahip olunmuştur.

121 (1)
22 (1)
31
42
53 (1)
63
354 (1)
3574
3335 (1)
105
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.