ELİBOLLAR

SIRA BAĞIMSIZ KIRICILI AYÇİÇEĞİ HASAT TABLASI

Elibol Sıra Bağımsız Kırıcılı Ayçiçeği Hasat Tablası

Elibol Sıra Bağımsız Kırıcılı Ayçiçeği Hasat Tablası çerezlik ve yağlık ayçiçeği başlıklarını arazi üzerinde hasat işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ayçiçeği hasat işlemlerinde insan işgücünü azaltmakta ve iklim faktörlerinden etkilenmeden kısa sürede hasadı sağlanmaktadır.

Bağlantı kitinde kolayca yapılacak değişiklik ile her marka ve model biçer dövere takılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Üstün hasat performansı Elibol Sıra Bağımsız Kırıcılı Ayçiçeği Hasat Tablasının gerekliliğini ortaya koymaktadır. Üstün performansını bütün ayçiçeği çeşitlerinde göstermekte ve ayçiçeği sapları ile başlıklarının boyutuna bakılmaksızın bütün ürünlerde sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır.

GEÇMİŞİMİZ GELECEĞİNİZDİRTarımsal mekanizasyon uygulamalarına önemli bir örnek oluşturan Kırıcılı Ayçiçeği Hasat Tablası, hasat işlemlerinde yüksek performansı ile ilk tercih sebebi olacaktır. İdeal tasarım ve makine özelliklerinin kombinasyonu, ürün için bir başarı kriteridir. Bu şekilde tasarlanmış olan Elibol Kırıcılı Ayçiçeği Hasat Tablası performansını yüksek tutarak, ürünleri kolay ve kayıpsız bir şekilde tarladan kaldırmanızı amaçlamaktadır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Teknik Özellikler

+90 (272) 515 30 55

 
| E - KATALOG |